Parafia NSPJ w Zelistrzewie

Witamy na oficjalnej stronie parafii
Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Małgorzaty Marii Alacoque

w Żelistrzewie.
ul. Kasztanowa 2
84-122 Żelistrzewo
tel. 885-738-628

Schola - 11.Listopada Drukuj Email

11 Listopada 2017 r, podobnie jak w zeszłym roku spotkaliśmy się z naszą Scholą "Studnia", aby wspólnie uczcić Święto Niepodległości i wspólnie wyśpiewać wiele tradycyjnych pieśni patriotycznych. Mimo młodego wieku naszych adeptów, większość pieśni okazała się dobrze znana. Tak dobrze rozpoczęty wieczór upłynął nam na wspólnej kolacji i zabawie do późnych godzin nocnych.  Rano przyrządziliśmy i spożyliśmy wspólne śniadanie oraz przygotowaliśmy posługę scholi do Mszy Świętej. To był dobry czas dla naszej młodzieży!

Zapraszamy w nasze szeregi!

schola

Pomoc Drukuj Email

Informacja z dn.18/07.2017

Drodzy Parafianie, mieszkańcy Żelistrzewa, nasi najmilsi Goście,

Dzięki Waszej ofiarności, w niedzielnej kolekcie zebraliśmy kwotę : 3921,40 zł, którą w całości przekazuję na rzecz naszych pogorzelców.

Wielkie Bóg Zapłać!!!
Proboszcz ks. Roman Rychert

****

"Nie zapominajcie o dobroczynności i wzajemnej więzi!" (Hbr 13, 16).

Drodzy Mieszkańcy Żelistrzewa, Szanowni Parafianie!

W związku z wydarzeniem z dn. 10.07.2017, w naszej wsi tj. pożarem domu przy ul. Lipowej, ogłaszam, iż najbliższa niedzielna kolekta (16.07.2017), w całości przeznaczona będzie na pomoc pogorzelcom.
Zapraszam zatem nas wszystkich, mieszkańców i sąsiadów do wsparcia potrzebujących.

Z Bożym Błogosławieństwem!
Proboszcz ks. Roman Rychert

Bal Drukuj Email

31.10.2017 w naszej Parafii odbył się Pierwszy Bal Wszystkich Świętych.

Przybyłe całe zastępy "aniołów" i "świętych".

Mamy nadzieję, że wydarzenie to na stałe wpisze się w kalendarium naszej Parafii.

Do zobaczenia za rok!

bal

Zdjęcia z I Komunii Świętej Drukuj Email

Zdjęcia z I Komunii Świętej, można zamawiać przez stronę www.foto-komunia.pl do 03. Czerwca