Parafia NSPJ w Zelistrzewie

Witamy na oficjalnej stronie parafii
Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Małgorzaty Marii Alacoque

w Żelistrzewie.
ul. Kasztanowa 2
84-122 Żelistrzewo
tel. 885-738-628

Wspólnota oazowa Drukuj Email

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do udziału w tworzącej się Wspólnocie Oazowej "Młodzi w Duchu" na zasadzie Biblijno-liturgicznego Ruchu Światło-Życie.
Niniejsze zaproszenie skierowane jest do młodzieży oraz wszystkich tych, którzy czują się młodzi w duchu. Nie stawiamy jednak żadnych zapór wiekowych.

Wspólnota to grupa ludzi, którzy troszczą się o siebie nie tylko w sensie codzienności, ale i duchowym.
Chcemy pokazać Wam, Kościół nie tylko widziany z perspektywy ławki i niedzielnego "obowiązku", ale także zabawy i bycia wspólnotą. Chcemy też abyście w pełni, świadomie w tym Kościele uczestniczyli.

Poprzez różne formy wspólnego spędzania czasu, wspólnie przejdziemy przez "dziecięctwo boże" by na kolejnych etapach formacji poznawać Biblię, piękno liturgii w rezultacie odkrywając swoje miejsce w Kościele.

W sposób szczególny kierujemy zaproszenie do gimnazjalistów, młodzieży licealnej i starszej. Spotkania formacyjne będą też elementem przygotowania kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne w dniu 26.05.2015 r. (wtorek) o godz 18:45 w naszym Kościele NSPJ w Żelistrzewie. Będzie niebanalnie...

Kolejne spotkania w każdy 2-gi i 4-ty wtorek miesiąca.

Zdjecia Drukuj Email

UWAGA RODZICE DZIECI PRZYJĘTYCH DO PIERWSZEJ KOMUNII!
Na stronie: http://dtinformatyk.hekko.pl/zelistrzewo/dzieci1/
znajdują się wszystkie zdjecia portretowe dzieci, które można zamówić w formie papierowej u fotografa.
Na stronie: http://dtinformatyk.hekko.pl/zelistrzewo/dzieci2/
znajdują się zdjęcia które zostaną umieszczone na obrazku pamiątkowym.
Bardzo proszę o sprawdzenie nazwisk, czy wszystko się zgadza, a ewentualne uwagi zgłaszać sms'em lub telefoniczne do pana Andrzeja pod numer 501-016-384

Ogłoszenia dotyczące przygotowań do I-szej Komunii Świętej

Zapraszamy na Katechezy Neokatechumenalne w naszej parafii

Spotkania w poniedziałki i czwartki godz 18:45

PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ DOBREJ NOWINY !

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »