Parafia NSPJ w Zelistrzewie

Wyjazd w sobotę 22.11.2014 o godz 6.00
odwiedzamy;
-GIETRZWAŁD (sanktuarium Maryjne)
-BIAŁYSTOK (kopia obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia,grób bł. Ks. Sopoćko - spowiednika św. S. Faustyny, -MSZA)
-WASILKÓW (Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej -obiadokolacja – nocleg ; pokoje dwu , cztero osobowe . Rano w niedzielę śniadanie potem wyjazd do Sokółki )
Niedziela 23.11.2014
- SOKÓŁKA ( film historyczny, modlitwa w miejscu cudu Eucharystycznego )
- RÓŻANY STOK ( Sanktuarium Maryjne – obiad )
Powrót do Żelistrzewa (przyjazd koło godz. 22.00)
CENA PIELGRZYMKI 190 zł.

Witamy na oficjalnej stronie parafii
Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Małgorzaty Marii Alacoque
w Żelistrzewie.
ul. Kasztanowa 2
84-122 Żelistrzewo
tel. 885-738-628

Zdjęcia z I Komunii Św. Drukuj Email

Można już oglądać i zamawiać zdjęcia z Uroczystości I Komunii Świętej.

Szczegóły na stronie: http://zelistrzewo.dl.pl/

Plan sprzątania kościoła Drukuj Email

PLAN SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA

sobota 27.09. - ul. Nauczycielska sobota 4.10. - ul. Tulipanowa od nr 3 do 15 i 16
Sobota 11.10. - ul. Tulipanowa od nr 21do końca i nr20 i 22sobota 18.10. - ul. Narcyzowa
sobota 25.10. - ul. Bukowa i Klonowa
sobota 31.10. - ul. Słoneczna
sobota 8.11. - ul Akacjowa
sobota 15.11. - ul. Różana od Słonecznej do końca
sobota 22.11. - ul. Brzozowa sobota 29.11. - ul. Różana od Akacjowej do Sosnowej

Życzenia od Ks. Proboszcza Drukuj Email

,, Zaiste błogosławiona noc . . .” Chrystus zmartwychwstał !
Noc w centrum czasu i wszelkich rzeczy – Wielka Noc Tutaj wszystko osiąga kres, wszystko się rozpoczyna. Tej nocy wielkiego przejścia Chrystusa ze śmierci do życia wszystko nabiera swojego najwyższego znaczenia, dana jest nam radość – pełna – abyśmy mogli ją przyjmować i ją celebrować – Wielkanoc !

Z okazji świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa życzę wiele mocy i satysfakcji w realizowaniu życiowych zadań oraz nieustannego doświadczania wspierającej pełnej mocy obecności Syna Bożego na drodze do żywej wiary ku życiu wiecznemu, który jako jeden z nas przeszedł przez śmierć do życia i chwały.

Życzę światła Zmartwychwstałego Pana, który przynosi pokój, radość i miłosierdzie. Życzę wiele radości wypływającej z dzielenia się sobą w czasie świątecznych spotkań w gronie rodzinnym i przyjaciół.

Błogosławionych Świąt!
Radosnego Alleluja!